PL | EN

DOSTAWA NA TERENIE POLSKI


Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszt wysyłki wynosi 15 zł przy wcześniejszej zapłacie lub 19 zł przy wysyłce za pobraniem. Firma DHL zapewnia doręczenie przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Zazwyczaj czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze od momentu zaksięgowania płatności.


DOSTAWA NA TERENIE EUROPY i USA


Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki wynosi 22 zł i wymagana jest przedpłata.

Zazwyczaj czas realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.


ZWROT/WYMIANA TOWARU


Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. Klient może również dokonać wymiany towaru.   

Aby dokonać zwrotu lub wymiany, produkt nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie w jakim Klient go otrzymał. Musi również być w oryginalnym opakowaniu.

Jeśli zwrot zostanie przez nas zatwierdzony, niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazany nr konta. W przypadku wymiany niezwłocznie wyślemy nowy produkt.

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu/wymiany i dołączenie go do paczki wraz z paragonem, wysyłając na adres: ul. Hlonda 4a lok. 21, 02-972 Warszawa.


Pobierz formularz